Průmyslová automatizace

Výroba rozvaděčů na míru
Komplexní nabídka služeb
Nonstop servisní podpora
Automatizace výroby
Projekce elektroinstalace

Naše služby

Realizujeme technologie průmyslové automatizace pro výrobní a logistické provozy. Dodáváme řídicí systémy i technologické zařízení pro zefektivnění výrobních procesů.

Moderní výroba v koncepci Průmyslu 4.0 se neobejde bez automatizace a digitalizace výrobních procesů, které zefektivňují pracovní procesy. Navrhujeme a dodáváme systémy pro automatizované řízení výrobních procesů, provádíme diagnostiku a oživení technologií, zaškolení obsluhy i servis. Pomáháme zefektivňovat výrobu napříč všemi průmyslovými segmenty.

K servisní činnosti využíváme dálkový monitoring na námi dodané technologické zařízení. Tím snižujeme náklady na servisní činnost u zákazníka s důrazem na prevenci předcházení možným závadám na technologii s okamžitou odezvou na potřeby zákazníka.

Realizujeme:

  • optimalizaci výrobních procesů
  • projekci řídicích systémů
  • oživení výrobních technologií
  • servis průmyslové automatizace
  • dálkový monitoring zařízení a technologií

Instalace a oživení technologií

Realizace průmyslové automatizace zahrnuje kompletní instalace, montáže rozvaděčů a oživení automatizovaných strojních technologií. Po spuštění technologických celků provedeme důkladné provozní zkoušky, zaškolení obsluhy a uvedení zařízení do trvalého provozu.

Servis zařízení

Součástí našich služeb jsou diagnostika automatizovaných technologií a servis elektrických zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis průmyslové automatizace, seřízení i pravidelnou údržbu.

Průběh zakázky

Objednávka a konzultace

V počáteční fázi projektu konzultujeme u zákazníka zadávací požadavky, seznámíme se s provozem i s výrobními technologiemi. Zároveň poskytneme poradenství, jak provoz optimalizovat.

Projekce elektroinstalace

V přípravné fázi zhotovíme projekci elektroinstalace včetně napojení všech technologií. Projektová dokumentace slouží jak pro zapojení elektrických zařízení, tak i jako podklad pro navazující práce.

Výroba rozvaděčů, provedení služby

Na základě projektové dokumentace vyrobíme elektrické rozvaděče, rozvaděčové skříně či realizujeme napojení automatizovaných provozů.

Montáž a zprovoznění

Závěrem provedeme elektroinstalaci, montáž rozvaděčů a oživění technologií. Součástí zprovoznění je revize elektrozařízení i důkladné testování a měření.

Kontakty

Využijte komplexní služby v oblastech elektroinstalací, projekce a výroby rozvaděčů i automatizace výrobních provozů.
Zavolejte nám a získejte více informací nebo nám zašlete poptávku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.