Projektování elektroinstalace

Výroba rozvaděčů na míru
Komplexní nabídka služeb
Nonstop servisní podpora
Automatizace výroby
Projekce elektroinstalace

Naše služby

Projektujeme elektrické rozvody pro elektrická zařízení, technologické části, průmyslové objekty i rodinné domy. Zhotovíme elektrotechnickou projekční dokumentaci na míru s důrazem na efektivní využití technologií.

Poskytujeme kompletní projektování elektroinstalace pro průmysl, strojírenství, energetiku, rodinné a bytové domy i pro rekonstrukce energetických zařízení. Projektujeme zděné, sloupové a kioskové transformovny, energetická zařízení pro zálohování objektů a navrhujeme zpracování rozvaděčů pro průmysl i byty.

Projektujeme:

  • elektrické rozvaděče nízkého napětí
  • transformovny
  • průmyslové elektroinstalace
  • bytové elektroinstalace
  • návrhy optimalizace spotřeby elektrické energie

Ekonomicky úsporná opatření

Při vyhotovení projekce klademe vysoký důraz na ekonomicky úsporná opatření. Sledujeme ekonomické ukazatele zadavatele projektu, využíváme nové technologie, aplikujeme automatizace provozů a snižujeme provozní náklady energetických zařízení. Zákazníkům poskytujeme odborné konzultace přímo u klienta v provozu. Při závazné objednávce realizace zakázky jsou služby poradenství zcela zdarma.

Projektová podpora

Součástí projekce je zabezpečení projektové podpory a příprava dokumentů pro navazující správní a stavební řízení. Všechny výstupní projekty jsou schvalovány autorizovaným projektantem. Projektové práce zahrnují také vyhledávání kabelových sítí a odhalení případných poruch s blízkou návazností na servis elektrických zařízení.

Průběh zakázky

Objednávka a konzultace

V počáteční fázi projektu konzultujeme u zákazníka zadávací požadavky, seznámíme se s provozem i s výrobními technologiemi. Zároveň poskytneme poradenství, jak provoz optimalizovat.

Projekce elektroinstalace

V přípravné fázi zhotovíme projekci elektroinstalace včetně napojení všech technologií. Projektová dokumentace slouží jak pro zapojení elektrických zařízení, tak i jako podklad pro navazující práce.

Výroba rozvaděčů, provedení služby

Na základě projektové dokumentace vyrobíme elektrické rozvaděče, rozvaděčové skříně či realizujeme napojení automatizovaných provozů.

Montáž a zprovoznění

Závěrem provedeme elektroinstalaci, montáž rozvaděčů a oživění technologií. Součástí zprovoznění je revize elektrozařízení i důkladné testování a měření.

Kontakty

Využijte komplexní služby v oblastech elektroinstalací, projekce a výroby rozvaděčů i automatizace výrobních provozů.
Zavolejte nám a získejte více informací nebo nám zašlete poptávku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.