Servis elektrických zařízení

Výroba rozvaděčů na míru
Komplexní nabídka služeb
Nonstop servisní podpora
Automatizace výroby
Projekce elektroinstalace

Naše služby

V rámci servisu provádíme záruční i pozáruční opravy elektrických zařízení, oživování automatizovaných procesů i pravidelné revize rozvaděčů a elektroinstalace.

Poskytujeme záruční a pozáruční servis elektrických zařízení, rozvaděčových skříní i automatizovaných provozů. Součástí našich služeb je také pravidelný servis, revize a monitoring elektrických zařízení, technologií a automatizovaných provozů. Naší specializací je servis elektrických rozvaděčů pro čistírny odpadních vod.

Nonstop servisní podpora

Zákazníkům poskytujeme nonstop servisní podporu 24 hodin 365 dní v roce. Servis našich zařízení a rozvaděčů poskytujeme také v zahraničí, a to po celém světě bez omezení. Zabezpečujeme pohotovostní servis při poruchách na zařízení nízkého napětí i při výpadcích elektrické energie.

Analýza napájecích sítí

Naše služby zahrnují také analýzy stavu a chování napájecích sítí i jejich optimalizace. Dále nabízíme poradenskou činnost, montáže rozvaděčů i přípravu individuálního servisního programu na míru.

Průběh zakázky

Objednávka a konzultace

V počáteční fázi projektu konzultujeme u zákazníka zadávací požadavky, seznámíme se s provozem i s výrobními technologiemi. Zároveň poskytneme poradenství, jak provoz optimalizovat.

Projekce elektroinstalace

V přípravné fázi zhotovíme projekci elektroinstalace včetně napojení všech technologií. Projektová dokumentace slouží jak pro zapojení elektrických zařízení, tak i jako podklad pro navazující práce.

Výroba rozvaděčů, provedení služby

Na základě projektové dokumentace vyrobíme elektrické rozvaděče, rozvaděčové skříně či realizujeme napojení automatizovaných provozů.

Montáž a zprovoznění

Závěrem provedeme elektroinstalaci, montáž rozvaděčů a oživění technologií. Součástí zprovoznění je revize elektrozařízení i důkladné testování a měření.

Kontakty

Využijte komplexní služby v oblastech elektroinstalací, projekce a výroby rozvaděčů i automatizace výrobních provozů.
Zavolejte nám a získejte více informací nebo nám zašlete poptávku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.