Montáž elektrických rozvodů

Výroba rozvaděčů na míru
Komplexní nabídka služeb
Nonstop servisní podpora
Automatizace výroby
Projekce elektroinstalace

Naše služby

Poskytujeme průmyslové, technologické i domovní montáže elektrických rozvodů nízkého napětí. Instalujeme slaboproudé a silnoproudé rozvody, systémy měření a regulace MaR a provádíme revize elektroinstalace.

Moderní výroba v koncepci Průmyslu 4.0 se neobejde bez automatizace a digitalizace výrobních procesů, které zefektivňují pracovní procesy. Navrhujeme a dodáváme systémy pro automatizované řízení výrobních procesů, provádíme diagnostiku a oživení technologií, zaškolení obsluhy i servis. Pomáháme zefektivňovat výrobu napříč všemi průmyslovými segmenty. Provádíme dálkový monitoring technologií a zařízení.

Realizujeme:

  • optimalizaci výrobních procesů
  • projekci řídicích systémů
  • oživení výrobních technologií
  • servis průmyslové automatizace
  • dálkový monitoring

Montáž elektroinstalace na klíč

Součástí našich služeb jsou kompletní elektroinstalace na klíč. Provádíme elektroinstalace v průmyslových objektech i rodinných a bytových domech. Naší specializací je dodávka a montáž elektroinstalace pro ČOV. Poskytneme odborné poradenství, vyhotovíme projektovou dokumentaci nebo zhotovíme elektroinstalaci podle dokumentace zákazníka.

Revize elektroinstalace

Provádíme revize elektroinstalace nízkého napětí do 22 kV. Kontrolujeme průmyslové i bytové jističe, pojistky i elektronické přístroje. Poskytujeme počáteční revize před uvedením zařízení do provozu i periodické revize. Nabízíme také výrobu rozvaděčů a servis elektrických zařízení.

Průběh zakázky

Objednávka a konzultace

V počáteční fázi projektu konzultujeme u zákazníka zadávací požadavky, seznámíme se s provozem i s výrobními technologiemi. Zároveň poskytneme poradenství, jak provoz optimalizovat.

Projekce elektroinstalace

V přípravné fázi zhotovíme projekci elektroinstalace včetně napojení všech technologií. Projektová dokumentace slouží jak pro zapojení elektrických zařízení, tak i jako podklad pro navazující práce.

Výroba rozvaděčů, provedení služby

Na základě projektové dokumentace vyrobíme elektrické rozvaděče, rozvaděčové skříně či realizujeme napojení automatizovaných provozů.

Montáž a zprovoznění

Závěrem provedeme elektroinstalaci, montáž rozvaděčů a oživění technologií. Součástí zprovoznění je revize elektrozařízení i důkladné testování a měření.

Kontakty

Využijte komplexní služby v oblastech elektroinstalací, projekce a výroby rozvaděčů i automatizace výrobních provozů.
Zavolejte nám a získejte více informací nebo nám zašlete poptávku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.