Výroba rozvaděčů
a instalace rozvodných skříní nízkého napětí

Výroba rozvaděčů na míru
Komplexní nabídka služeb
Nonstop servisní podpora
Automatizace výroby
Projekce elektroinstalace

Naše služby

Vyrábíme domovní a technologické rozvaděče nízkého napětí pro průmyslové provozy, rodinné domy i ČOV. Naši specializací jsou rozvaděče nízkého napětí a MaR pro strojní technologie a automatizace provozů.

Provádíme kompletní výrobu rozvaděčů nízkého napětí. Od návrhu a výroby až po montáže rozvaděčů. Zhotovíme projekční a výrobní dokumentaci, rozvaděče na míru vyrobíme a na závěr je i instalujeme. V rámci výroby rozvaděče provádíme dvoustupňovou kontrolu výroby s důrazem na kvalitu výrobku. Výroba rozvaděče končí výstupní kontrolou s certifikátem kvality a jakosti výrobku na základě požadavku ČSN. Součástí našich služeb je odborné poradenství i servis rozvaděčů.

Rozvodné skříně vyrábíme pro:

  • energetiku
  • strojírenství
  • automobilový průmysl
  • čistírny odpadních vod
  • automatizované linky
  • rodinné a bytové domy
  • a další technologické celky

Přizpůsobení na míru

Rozvody nízkého napětí vyrábíme ve špičkové kvalitě a přesně na míru všem požadavkům. V rámci projekční činnosti navrhujeme rozvaděče tak, aby poskytovaly spolehlivý rozvod elektřiny pro plánované elektronické přístroje a technologie. Bezpečnému rozvodu dimenzujeme jističe a pojistky, které chrání obvody před přetížením a zkratem

Záruční a pozáruční servis

Součástí našich služeb je záruční i pozáruční servis rozvaděčů. Námi dodané rozvaděče jsme schopni opravit kdekoliv po celém světě. Na provedenou práci a použité materiály poskytujeme 5letý záruční a pozáruční servis.

Průběh zakázky

Objednávka a konzultace

V počáteční fázi projektu konzultujeme u zákazníka zadávací požadavky, seznámíme se s provozem i s výrobními technologiemi. Zároveň poskytneme poradenství, jak provoz optimalizovat.

Projekce elektroinstalace

V přípravné fázi zhotovíme projekci elektroinstalace včetně napojení všech technologií. Projektová dokumentace slouží jak pro zapojení elektrických zařízení, tak i jako podklad pro navazující práce.

Výroba rozvaděčů, provedení služby

Na základě projektové dokumentace vyrobíme elektrické rozvaděče, rozvaděčové skříně či realizujeme napojení automatizovaných provozů.

Montáž a zprovoznění

Závěrem provedeme elektroinstalaci, montáž rozvaděčů a oživění technologií. Součástí zprovoznění je revize elektrozařízení i důkladné testování a měření.

Kontakty

Využijte komplexní služby v oblastech elektroinstalací, projekce a výroby rozvaděčů i automatizace výrobních provozů.
Zavolejte nám a získejte více informací nebo nám zašlete poptávku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.